2017-10-24 dieną, Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje vyko Alytaus miesto mokinių  žaidynių, berniukų kvadrato pogrupio varžybos. Dzūkijos pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniai, pirmiausia išbandė jėgas su šeimininkų žaidėjais. Atkakli kova baigėsi mūsų mokinių pergale 2:1. Vėliau buvo įveikta ir Piliakalnio progimnazijos komanda rezultatu 2:0 ir užimta pirmoji vieta, iškovota teisė žaisti finalinėse varžybose, bei užsitikrinti mažiausiai bronzos medaliai. Pradžia tikrai puiki!!!

Palankiai susiklosčius burtams, finalai  2017-10-26 dieną, vyko Dzūkijos pagrindinėje mokykloje. Deja šį kartą savos sienos ir žiūrovai nepadėjo, nes priešininkai buvo truputį  stipresni. Nežiūrint į tai, mūsų mokiniai labai stengėsi, neapvilti mokytojų, draugų, žiūrovų ir jie už tai nusipelnė pagyrimo žodžių. Iškovota prizinė trečia vieta mus džiugina ir įpareigoja kitais metais pakilti, bent vienu laipteliu aukščiau. Antri liko kaimynai iš Švento Benedikto gimnazijos. Na , o Alytaus miesto čempionais tapo Panemunės pagrindinės mokyklos mokiniai. Sveikiname berniukų komandą ir linkime daug gražių pergalių ateityje????

Komandos vadovas ir teisėjas kūno kultūros mokytojas: Virginijus Šiušė