Jaunieji žurnalistai rašo

Raštingiausi Alytaus miesto mokiniai

Šiais mokslo metais Alytaus mokyklų lietuvių kalbos mokytojai nusprendė rengti konkursus raštingiems visų klasių mokiniams. Į konkursą mokyklos siuntė po 1-2raštingiausius mokinius, kurie turėjo parašyti diktuojamą diktantą, pritaikydami išmoktas gramatikos ir skyrybos taisykles.

Kovo 7 dieną Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje buvo renkamas raštingiausias šeštokas.  Šeštokų raštingumo patikrinimas užtruko ilgai, nes po 1-ojo turo į pirmą vietą pretendavo net keturi mokiniai. Prireikė trijų turų, jog būtų išaiškintas nugalėtojas. Juo tapo Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos 6d klasės mokinė Kamilė Vaidogaitė.

Kovo 8 dieną Alytaus Panemunės pagrindinėje mokykloje vyko raštingiausio aštuntoko konkursas. Šiame konkurse pakako vieno turo- iškart ištaisius parašytus diktantus buvo aišku, kas yra miesto raštingiausias aštuntokas. Ir šįkart triumfavo Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos 8c klasės mokinė Deimena Sušinskaitė. Šie mokinių laimėjimai įrodė, jog šioje mokykloje mokosi raštingiausi alytiškiai.

EvelinaČaplikaitė, 8c