2018-04-26 dieną Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos bėgikų komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojų Erikos Rusonienės ir Virginijaus Šiušės tapo Alytaus miesto mokyklų kroso estafečių bėgimo ėempionais pirmoje amžiaus grupėjė ( gimusių 2003 m.- ir jaunesnių) ir iškovojo teisę ginti miesto spalvas finalinėse varžybose Kėdainiuose. Sveikiname komandą ir linkime sėkmės 2018-05-08 dieną Kėdainiuose!!!

Miesto mokinių pavasario kroso varžybose-Dzūkijos mokinių sėkmės (2018-04-24)

Šauniai miesto kroso varžybose vaikų grupėje (5-6 kl.) bėgant 500 metrų pasirodė mūsų mokyklos šeštokė Kotryna Dumbliauskaitė-iškovojusi čempionės vardą. Sveikiname!!!

Jaunučių vaikinų 1000 metrų bėgime mūsų mokyklos berniukai neturėjo sau lygių- visi finišavo priekyje, pirmajame penketuke. Nugalėtoju, kaip ir rudenį tapo Arnas Abramavičius 8c, trečias Irmantas Dumbliauskas , ketvirtas Harminas Dzenkauskas, penktas Eimantas Šakalis ir aštuntas Mantas Praščiūnas visi iš 8a klasės. Sveikiname mokyklos komandą, surinkusią 103 taškus ir iškovojusią antrąją vietą!!!