Rugsėjo 28-30 d. vyko jau dvyliktasis „Versli Lietuva“ kartu su Alytaus savivaldybe organizuojamas „Hacker Games“ renginys, tai kūrybinės dirbtuvės, kitaip vadinamos hakatonais.

Pirmą kartą į dalyvavimą hakatone buvo bandoma įtraukti ir jaunąją kartą – šeštų klasių moksleiviams buvo organizuojamas vienos dienos renginys (rugsėjo 29 d.) su MicroBit kompiuteriukais. Mokiniai pasinaudodami kolegijos kompiuteriais ir savo Micro:bit programavo mokytojų pateiktas užduotis bei kūrė komandinius projektus (produktus). Mokiniai susipažino su vyresniaisiais programuotojais ir jų kuriamais žaidimais, konstruojamais produktais, pasisėmė įspūdžių ir motyvacijos ateičiai.

Mūsų mokyklos komanda (Arnis, Karolina, Rojus, Vaiva, Rugilė) pasirodė puikiai, užėmė II-ją vietą. Sveikiname.

Mokytoja Daiva Šeštavickienė.