Nuo šių metų rugsėjo mokykloje pradedamas vykdyti Erasmus+ projektas, skirtas vyresnių klasių mokinių rusų kalbos įgūdžių tobulinimui. Projekto Nr. 2018-1-PL01-KA229-051252_3. Projekto įgyvendinimui Dzūkijos pagrindinei mokyklai skirta 21160 eurų  dotacija iš programos Erasmus+ fondo.  Šalys dalyvės: Lietuva, Lenkija, Latvija ir Čekija. Projekto koordinatorė Lenkijos miestelio Zalesie Gorne pagrindinė mokykla. Šalys partnerės sukūrė šį projektą aktyviai bendradarbiaudamos eTwinning platformoje. Numatytas pirmasis mokinių ir mokytojų vizitas į Lenkiją gruodžio 3d. Gegužę svečius priimsime mes. O sekančių metų rudenį laukia viešnagė Čekijoje, o 2020 metų gegužę aplankysime Latviją. Projekto trukmė du metai. Kadangi šie metai yra paskelbti Europos kultūros paveldo metais, tai kalbinės veiklos bus siejamos su šalių dalyvių tautosaka, kultūra. Mokiniai susitikimų metu žais kalbinius ir judriuosius žaidimus, gamins nacionalinius patiekalus, kurs plakatus ir elektronines knygas, susipažins su mokykla ir šalimi.

Spalio 9-11 d. dienomis mokykloje vyko kūrybinės-tiriamosios veiklos dienos. 8b  klasės mokiniai pradėjo ruoštis pirmajam vizitui į Lenkiją. Jie piešė projekto logotipą konkursui, sukūrė filmuką apie Lietuvą, išmoko lenkišką dainą, parengė rusų liaudies žaidimą, kurio mokys bendraamžius.

Rusų kalbos mokytoja Dainora Lebedinskaja