„Atgal į mokyklas“ – visos ES mastu vykdomas projektas, kuriame dalyvavome ir mes.  Jo tikslas – atkreipti jaunimo dėmesį į Europos Sąjungą, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis. 
      Gegužės 24 d. mokykloje viešėjo mūsų mokyklos  abiturientė, dabar jau Europos Sąjungos paramos skyriaus vedėja  Jurgita Pugačiauskaitė-Butrimienė. Viešnia  su 7c klasės mokiniais pasidalijo savo šiltais prisiminimais apie mokyklą, mokytojus ir ,žinoma, dabartine darbo patirtimi. 
     Mokiniai, susipažinę su ES tikslais, vizija, vertybėmis, sužinoję, kokias galimybes sąjunga atveria kiekvienam žmogui, dalyvavo viktorinoje. Aktyviausieji dalyviai buvo apdovanoti kepurėlėmis ir kuprinėmis, o  kiti mokiniai pamaloninti atminimo dovanėlėmis – užrašų knygutėmis. 
      Džiaugiamės sugrįžtančiais į mūsų mokyklą mokiniais, kurie, įgiję žinių ir patirties, gali   įdomiai papasakoti, kas yra ES, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu.
Kategorija : Be kategorijos