Antrus metus mokykloje vykdomas Erasmus+ projektas ,,Aktyviai mokomės rusų kalbos“. Šalys partnerės: Lenkija, Čekija, Latvija ir Lietuva. Jau įvyko trečias susitikimas. Birželio mėnesį mes priėmėme svečius, o gruodžio 2-6 dienomis mūsų mokyklos komanda lankėsi Čekijoje, Benešov mieste. Į susitikimą vyko šeši 7-8 klasių mokiniai ir dvi mokytojos. Susitikimo tema – rusų liaudies pasakos. Mokiniai skaitė pasakas, iliustravo jas, kūrė interaktyvius plakatus, mišriose grupėse vaidino pasaką ,,Ropė“. Kartu mokėsi rusišką dainą ,,Tyli naktis“ ir atliko ją mokyklos kalėdinės mugės atidarymo proga. Mokiniai dalyvavo įvairiuose edukaciniuose užsiėmimuose: kepė tradicinius čekiškus meduolius, gamino žvakes, lankstė popierines žvaigždes. Rungėsi sporto varžybose su čekų mokiniais. Susipažino su čekų kultūra: šoko jų liaudies šokius, dalyvavo šv. Nikolajaus dienos renginiuose.  Aplankė prakartėlių parodą miestelio muziejuje, Kanopištė pilį. Viena diena buvo skirta pažinčiai su sostine Praha. Mokiniai aplankė žymųjį Karlo tiltą, Karalių rūmus, šv.Vito katedrą, turėjo galimybę pasigrožėti garsiuoju astronominiu laikrodžiu Senamiesčio aikštėje, lankėsi Nacionaliniame muziejuje, pabuvojo kalėdinėje mugėje. Visus sužavėjo Prahos grožis ir spalvingumas. Mokykloje mokiniai kartu puošė eglutę savo gamybos žaislais, keitėsi dovanomis. Laisvalaikį leido smagiai pramogaudami: žaidė boulingą, lankėsi miesto šventėje ir koncerte. Mokiniai susirado draugų iš šalių partnerių delegacijų, todėl atsisveikinant liejosi ašaros. Tačiau namo visi grįžo kupini nepakartojamų įspūdžių.

                                  Projekto koordinatorė rusų kalbos vyr. mokytoja Dainora Lebedinskaja