Mokykloje vykdomi  projektai:

2014–2020 m. „Interreg V-A Lietuva-Lenkija“ bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Bendradarbiavimas – terapijos sėkmė “ Nr. LT-PL-4R-296

• „Erasmus+“ Tarptautinis IT skaitymo kompetencijų ugdymas pagal Europos Komisijos dokumentą  „Efektyvios mokinių skaitymo strategijos“ projektas
  • „Erasmus+“ projektas „Sport without barriers“ (Sportas be kliūčių). Partneriai: Lenkija, Lietuva, Latvija.
  • „Erasmus+“ projektas „Teatro praktikos bendradarbiavimui ir naujovėms diegti, kovojant su išankstinėmis nuostatomis“
  • „Erasmus+“ projektas „Aktyvūs rusų kalbos mokymo būdai, 7-8 klasės mokiniams“
  • „Erasmus+“ projektas „Ludiq‘tée 2.0 (Rašybos įgūdžių gerinimas naudojant žaidybinius elementus). Partneriai: Belgija, Prancūzija, Liuksemburgas, Kipras).
  • „Erasmus+“ projektas „Pozityvaus mokymosi strategijos pagal Martiną Seligmaną. Laimingos mokyklos link“.

• eTwinning projektas „The smile of the eartle“
  • eTwinning projektas „Alphabet of the living“
  • eTwinning projektas „The Best season is… All of Them!“
  • eTwinning projektas „Congrutalations to each other“

„Renkuosi mokyti!“ mokyklos pokyčio projektas