2018 m. kovo 22 d. Dzūkijos pagrindinėje mokykloje vyko miesto Mažoji anglų kalbos olimpiada.

Į mokykloje esančią olimpiadą parodyti savo žinias – teorinę dalį bei savo kūrybiškumą- kūrybinę dalį – Dainos konkursą sugūžėjo Alytaus miesto 6-8 klasių mokiniai.

Sveikiname puikiai teorines anglų kalbos žinias parodžiusius mokinius:  8 klasės mokines- Gabiją Banytę  I vietos laimėtoją, Agnę Kochanskaitę II vieta, 6 klasės mokines Kamilę Vaidogaitę  ir Patriciją Česynaitę I vietos laimėtojas.

 Dainos konkurse pasirodė 9  skambiausio balso savininkai/-ės.

Mūsų mokyklai dainos konkurse atstovavo Tomas Norvaišas  6c klasės mokinys su daina ‚Lunch Money‘.

Renginį vedė 6d klasės mokinė Evelina Gecevičiūtė.

Mokiniai, Dainos konkurse, didžiausias simpatijas skyrė Vakarei Jarmalavičiūtei Šaltinių pagrindinės mokyklos mokinei, kuri atliko  dainą ‚Wake me up“, Julijai Grigaliūtei Volungės pagrindinės mokyklos mokinei- „Fly me to the moon“, ir merginų ansambliui su daina „Passport Home“ iš Dainavos pagrindinės mokyklos.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame dalyviams už puikius pasirodymus!