2019 kovo 8-9 dienomis vyko prancūzų kalbos respublikinis konkursas „Je parle francais et toi?“ Palangos senojoje gimnazijoje. Mūsų mokyklą atstovavo 7d klasės mokinės Gabrielė Lespagnol, Evelina Gecevičiūtė ir Kamilė Vaidogaitė, kurios užėmė pirmas vietas miesto ture. Nors šiame etape mergaitėms nepavyko užimti prizinių vietų, jos ir taip jau yra nugalėtojos.
Mergaičių įspūdžiai:
„Man šis konkursas labai patiko. Pagilinau prancūzų k. žinias, puikiai praleidau laiką, išbandžiau savo jėgas ir susiradau puikių draugų.“ Evelina Gecevičiūtė
„Buvo labai įdomu, ne tik rungtis konkurse, bet pajusti prancūzišką kultūrą, pabendrauti su prancūziškai kalbančiais bendraamžiais, dalyvauti kultūrinėje veikloje.“ Kamilė Vaidogaitė
„Man labai patiko, dėlto, kad būdama ten galėjau pasijusti lyg Prancūzijoje, pajausti prancūzišką dvasią ir užmegzti naujus ryšius.“ Gabrielė Lespagnol