Balandis – autizmo supratimo mėnuo. Autizmo spektro sutrikimas – tai ne liga, tai kitoks aplinkos suvokimas, bendravimas, elgesys.

Balandžio 2-ąją Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo klasės bendruomenė minėjo Tarptautinę Autizmo supratimo dieną. Išreikšdami savo palaikymą vilkėjo mėlynos spalvos drabužius, laikė mėlynus balionus, ant rankos mūvėjo mėlyną pirštinę. Salėje buvo suorganizuota šventė, kurios metu sužinojome koks yra autizmo simbolis, kaip jaučiasi autistiški vaikai, išklausėme berniuko Tomo, turinčio autizmo spektro sutrikimą, istoriją. 

Šventei persikėlus į lauką,  su palinkėjimais į orą kilo balionai, mėlynai pražydo simbolinis SUPRATIMO medis, visiems bylojantis apie išmintį, bendrystę, viltį.

Vienybė – mūsų įrankis į sėkmę!

Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos informacija 

Kategorija : Be kategorijos