Spalio 5-tą dieną Dzūkijos mokyklos mokytojai, skambant jiems skirtoms dainoms, žengė raudonu kilimu – taip juos pasitiko šventinį rytmetį organizavę mokiniai. Nė vienas mokytojas neliko nepastebėtas: mokiniai įteikė po saldžią dovanėlę (saldainį, obuolį, keksiuką), laimę bei sėkmę nešančius akmenėlius ir kaštonus, kvepiantį gėlės žiedą.

Šventinę atmosferą sukūrė mokinių pakabinti balionai, iš veltinio pagamintos gėlės, mokytojo darbą atspindintys atributai – akiniai, darbo kalendorius, knygos, pieštukinė su įvairių spalvų rašikliais, žadintuvas, knygų skirtukas, skaičiuotuvas…

„Dėkojame už Jūsų žinias, pagalbą, kantrybę, palaikymą ir meilę“ – tokiais žodžiais ir nuoširdžiais sveikinimais mokiniai džiugino savo mokytojus visą dieną įvairiose mokyklos erdvėse.