Šiandien galime džiaugtis, kad esame gyvi ir laisvi ir pagerbiame tuos, kurie žuvo už Lietuvos laisvę. Nors ir patiems teko dalyvauti tuometiniuose įvykiuose, sausio 12 d. budėjome prie Lietuvos radijo ir televizijos, mums pasisekė, kad kaip tik prieš kruvinuosius įvykius baigėme budėjimo pamainą ir tą naktį saugiai grįžome namo. Tik važiuodami autobuse, jau netoli Alytaus per radiją išgirdome, kad pasidėjo puolimas. Likimas lėmė taip, kad likome gyvi ir šiandien galime džiaugtis laisve, jau suaugusiais vaikais, anūkais, bet šiandien degant tris žvakeles: geltoną, žalią ir raudoną, tai prisiminus, akyse sužibo ašaros. Kadangi karantinas, renginių nėra ir negali būti, tad nusprendžiau pračiuožti su trispalve ir taip paminėti šią datą.

Pailgintos dienos grupės auklėtoja Asta Galbuogienė

Kategorija : Be kategorijos