Spalio 16 d. ankstų rytą į Alytaus Didžiosios Kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono poligono šaudyklą rinkosi LŠS karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės 104, 105, 106, 107 ir 108 kuopų komandos po keturis narius, dalyvauti rinktinės organizuotose kasmetinėse jaunųjų šaulių šaudymo varžybose „GERAS ŠAULYS – 2021“.

Jaunieji šauliai varžėsi 15-18 ir 11-14 amžiaus grupėse.

Mūsų mokyklą jaunesniųjų amžiaus grupėje atstovavo jaunoji šaulė Eglė Ančiukaitytė. Kuopos varžėsi smiginio, pneumatinio ilgavamzdžio ir pistoleto, MK 25 m (be optikos) ir 100 m (su optika) bei granatos mėtymo rungtyse. Po keletos valandų nežinios ir susikaupimo, paaiškėjo rezultatai: 106-osios kuopos jaunieji šauliai, kurių komandoje ir dalyvavo Eglė, tapo nugalėtojais.

Sveikiname jaunąją šaulę padėjusią kuopos komandai iškovoti I-ąją vietą!