Jau penkioliktus metus iš eilės tradiciškai spalio 25 dieną, visi Lietuvos piliečiai kviečiami laikyti Konstitucijos egzaminą.

LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda visus šalies piliečius ir gyventojus kvietė pasitikrinti Konstitucijos žinias. Egzamine dalyvauti buvo kviečiami visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

Lietuvoje priimtų konstitucijų buvo ne viena. 1791 m. gegužės 3 d. buvo priimta pirmoji rašytinė Konstitucija Europoje. Vien tik XX amžiuje – laikinų ir nuolatinių – buvo 7.

Šiuo metu galiojanti LR Konstitucija priimta 1992 m. spalio 25 d. referendume.

Tradiciškai mokykloje vyko Konstitucijos egzaminas. Mokiniai konstitucijos egzamine epizodiškai dalyvauja nuo pat pradžių, o nuolat nuo 2016 metų. 2018 metais mūsų mokyklos mokinė Taja Tamkevičiūtė šiame konkurse respublikoje laimėjo 2 vietą.

Dalyvavę mokiniai apdovanoti prizais.

Vyresnioji geografijos mokytoja Jurgita Ribinskaitė

Vyresnioji istorijos mokytoja Eglė Rimašauskienė