Žiūrėki: sninga, sninga, sninga.
Žiūrėki: baltas sodas minga.
H. Radauskas    

Kartu su gruodžio pirmosiomis dienomis į mūsų kiemus atėjo dieviška žiema. Kai kuriuos kviesdama į mokyklos kiemą, o kai kuriuos – į Alytaus Dzūkijos mokyklos muziejų, kuriame vyko dailyraščio konkursas ,,Ateina dieviška žiema“ .

Susirinko apie trisdešimt 2-9 klasių dailaus rašto puoselėtojų. Visų pirma, mokiniams pristatytas mokyklos muziejus, tada bendrieji dailyraščio reikalavimai. Drąsiausi mokiniai garsiai perskaitė eilėraščius ir visi dalyviai tuoj pat paniro į rašymą.

Skambant nuotaikingai dainai, mokyklos mokiniai mėlynais rašaliniais parkeriais raitė eilėraščius apie žiemą: H. Radausko ,,Žiemos pasaka“, J. Marcinkevičiaus ,,Mes piešiam žiemą“ arba A. Vyšniauskienės ,,Balta pasaka“.

Muziejuje siautė veiklų pūga. Mokiniai, parašę tekstus, kalėdiniais palinkėjimais mokyklai margino angeliukų iškarpas, kiti – dalyvavo žaidime ,,Rask eksponatą“, o dar kiti – smalsiai dairėsi po muziejaus stendus ir eksponatus.

Konkurso pabaigoje trijų narių vertinimo komisija išrinko nugalėtojus:  2-4 kl. grupėje –1 vieta-Rugilė Antulytė (3a), 2 vieta-Ieva Krickaitė (3a), 3 vieta-Urtė Lazauskaitė(3a). 5-9 kl. grupėje – 1 vieta-Emilis Kaleinikas (5a), 2 vieta-Ugnė Janušauskaitė (7b), 3 vieta-Gabija Baliulevičiūtė (5a). Dailyraščio nugalėtojų darbai ir mokinių palinkėjimai eksponuojami mokyklos bibliotekoje.

Džiugu, jog nuotolinio mokymosi metu neprarasta gražaus ir taisyklingo rašto kultūra.

                                                                                 Mokytojos R. Dudzinskienė ir S. Vosylienė

Kategorija : Be kategorijos