Susitikime dalyvaus būsimų pirmokėlių mokytojos, penktų klasių auklėtojos ir administracijos atstovai. Bus puiki galimybė susipažinti su mokyklos erdvėmis, ugdymo planu, atsakysime į visus jums kylančius klausimus.

Gegužės 3 d. 16-18 val. UAB Elva darbuotojai, užsiimantys mokyklinių džemperių ir polo marškinėlių siuvimu, bus pasirengę išmatuoti mokinukus ir priimti užsakymus (avansas – 50% nuo bendros sumos). Daugiau informacijos galite rasti jų internetiniame puslapyje: Alytaus Dzūkijos mokykla – UAB Elva (slaptažodis DZŪKIJOS).

Maloniai kviečiame mokytis Alytaus Dzūkijos mokykloje, kur Jūsų laukia:

  • kūrybingi, aktyvūs mokytojai,
  • pagilinto ugdymo (matematikos, informacinių technologijų, užsienio kalbų)  klasė penktokams,
  • atnaujintos mokyklos erdvės,
  • inžinerinis ugdymas,
  • šachmatų pamokos,
  • tarptautiniai ir respublikiniai projektai,
  • individuali pagalba kiekvienam mokiniui,
  • būrelių pasirinkimas pagal poreikį,
  • šokių pamokos, 3Q programa,
  • pailgintos dienos grupės (pradinukams).
Kategorija : Be kategorijos