Mokykloje įgyvendinama kūrybinio mąstymo ir inžinerinės kompetencijos programa tai  viena iš STEAM veiklų – inžinerija. Mokiniai vadovaujami technologijų mokytojų, inžinerines veiklas integruodami į mokomuosius dalykus konstruoja, modeliuoja įvairius inžinerinius objektus.

Mokiniai praktine veikla  mokosi rasti problemą, kurią reikia išspręsti, ir pasiūlyti jos sprendimo būdą. Du kartus per mokslo metus organizuojamos inžinerinių darbų parodos bei darbų pristatymas.

Gegužės 27d. tokia paroda bus atidaryta mokyklos konferencijų salėje, kur mokiniai demonstruos ir pristatys savo kūrybines veiklas įvairiose srityse: dizaino, mechanikos, bioinžinerijos, modeliavimo naudojant informacines technologijas  ir kt.

Paroda veiks iki birželio mėnesio 13d., kviečiame apsilankyti tėvelius, mokyklos bendruomenės narius ir pasidžiaugti mūsų vaikų sukurtais darbais.

 

Kategorija : Be kategorijos