Žodis – tai didžiulis mūsų turtas.  Juk jais mes išreiškiame įvairiausius jausmus ir nuotaikas. Tai pat savo kultūrą. Žodžius gražiai surimavę ir sudėlioję, galime gauti gražiausią eilėraštį.

Nuskambėjo dar vienas Poezijos pavasarėlis mūsų mokykloje. Tai tradicinė šventė , į kurią susirenka gausus būrys poezijos mylėtojų.

 Šventėje dalyvavo ,,Tėkmės‘’ poetės: Irutė Matažinskaitė-Lazickienė, Regina Rasimienė, Janina Buzūnaitė-Žadeikienė, Asta Galbuogienė, kurios paskaitė eilėraščių ir pasidžiaugė kuriančiais mokiniais, jų gebėjimais.Savo kūrybą skaitė bibliotekininkė Astra Matažinskienė. Sveikinimo žodį – haiku- paskaitė mokyklos direktorė Vilija Sušinskienė. Eilėraščius keitė muzika. Akordeonu grojo šeštokas Nuelis, birbyne – Adomas, pianinu – Liepa, Simona, Adrija, gitara – aštuntokas Lukas. Gražiai nuskambėjo Jūratės, Gintarės ir Ūlos atliekamos dainos .

 Iš meilės, ilgesio ar iš vienatvės atkeliauja mūsų kūriniai? O gal iš noro keisti pasaulį. Kūrybos mįslės – neapsakomos. O be mįslių – kokia kūryba? Kūryboje galime atskleisti save, pabūti su savimi, galbūt pamatyti ir užrašyti viską kitaip, nei mato kiti.

                                                                        Irena Mažeikienė, lietuvių kalbos mokytoja

Kategorija : Be kategorijos