Alytaus Jaunimo parke birželio 6 d. skambėjo juokas ir palaikymo šūksniai – Lenkijos Gyžicko Kunigo kardinolo Stefano Višinskio pagrindinės, Alytaus Senamiesčio pradinės ir Dzūkijos mokyklų mokiniai ir mokytojai varžėsi įvairiose sportinėse ir loginio mąstymo rungtyse.

Šis renginys – projekto „Interreg V-A Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo programos projekto „Bendradarbiavimas – kuriant inovatyvias ir sveikas aplinkas“ tęsinys, kuriame įveiklinamos sukurtos priemonės.
Siekiant užkirsti kelią socialinei atskirčiai, ją sumažinti ir sušvelninti pandemijų padarinius, Alytaus Jaunimo parke įrengta vaikų ir jaunimo ugdymo erdvė, kurioje galima vesti įvairius užsiėmimus, kad vaikai būtų daugiau gryname ore ir būtų fiziškai aktyvūs. O šiandien čia džiaugsmingai dūkę vaikai tik patvirtino, kad projekto metu įgyvendintos priemonės pasiteisino su kaupu.
 
Kategorija : Be kategorijos