Keturi metai – tam, kad užaugtum, kad kasas nusikirptum, kelnes suplėšytum…
Keturi metai – tam, kad išmoktum, kada patylėti, o kada kalbėti.

Ketvirtokai – žmonės, baigiantys svarbų gyvenimo etapą: paskutinės dienos pradinėje, atsisveikinimas su pirmąja mokytoja, pradinėmis klasėmis, priprastu klasės suolu ir jaukia klase, tapusia antraisiais namais, ir pasiryžimas nuo rugsėjo darbuotis iš peties kaip dideliems, siekiant mokslo aukštumų. Tokius pokyčius apvainikavo šventė – pradinukų išleistuvės. Ji buvo nuoširdi, smagi, linksma ir be galo įdomi. Ketvirtokai šoko, deklamavo ir dainavo apie mokyklą, svajones, dėkojo tėveliams ir mokytojoms. Juk netrukus teks  skleisti sparnus ir skristi į gyvenimo tolumas bei mokslo aukštumas. Nepagailėjo gražių žodžių šventės dalyviams ir tėveliai. O mokyklos direktorė ketvirtokams įteikė pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus – pirmąjį svarbų mokslo pasiekimų dokumentą ir palinkėjo sėkmės.  Mokyklos kieme mokiniai kartu su mokytoja, tėvais ir draugais paleido  balionus su gražiausiomis svajonėmis į žydrą ir saulėtą dangų. Po gražios šventės ketvirtokai  vaišinosi tėvelių paruoštomis vaišėmis.

„Mieli vaikai, graži draugystė tęsėsi  ketverius metus. Buvo visko. Teko net ir nuotolinio  ugdymo išbandymas. Įveikėme visus sunkumus.   Didžiuojamės jumis visais, džiaugiamės, kad galėjome  būti jūsų gyvenimo dalimi. Nuoširdžiausiai linkime gero  starto  penktoje klasėje, o dabar – gerų atostogų,  šiltos, turiningos ir saugios vasaros!“

4a ir 4b klasių mokytojos Rita Baranauskienė ir Jurgita Pocevičienė

„Net nepastebėjom, kaip užaugome visi ir išdykusiai vaikystei tariame „Sudie“.

Kategorija : Be kategorijos