Šių metų rugsėjo 27 d. Druskininkuose vyko Interreg V-A Lietuvos-Lenkijos 2014-2020 programos uždarymo konferencija „Back to the future“. Jungtinio techninio sekretoriato ir vadovaujančiosios institucijos atstovai pasidalino patirtimi iš 2014-2020 m. finansinio laikotarpio, pristatė apibendrintą ir aktualią informaciją apie naująjį etapą bei apdovanojo projektų partnerius už pasiekimus įgyvendinant projektus.
Konferencijos metu Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės padėkomis buvo apdovanoti 12 unikaliausių šio etapo projektų. Norime pasidžiaugti, kad tarp laimėtojų pateko ir  Alytaus Dzūkijos mokyklos, kartu su Gižycko apskritimi ir Alytaus miesto savivaldybe,  įgyvendintas projektas Bendradarbiavimas – terapijos sėkmė“.
Apdovanojimas skirtas už inovatyvių sprendimų įgyvendinimą socialinės įtraukties ir integracijos srityse.