Nuo liepos 3 dienos Alytaus Dzūkijos mokykloje prasidėjo Alytaus miesto savivaldybės finansuojama dieninė vasaros stovykla socialiai remtiniems mokiniams, kuri vyks iki liepos 21 dienos. Pirmą dieną vaikai susipažino, visi kartu pašoko, žaidė žaidimus, išsakė savo lūkesčius, emocijas. Kitomis dienomis stovyklautojų laukia smagios išvykos, ekskursijos, šokiai, žaidimai, sportinės veiklos tiek mokyklos erdvėse, tiek už mokyklos ribų. Linkime visiems stovyklautojams smagaus laiko, susidraugauti, būti aktyviems, kūrybiškiems ir pasisemti daug gerų emocijų!

 
Liepos 5 diena Alytaus Dzūkijos mokykloje organizuojamoje dieninėje visų miesto mokyklų socialiai remtinų mokinių stovykloje buvo skirta Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Stovyklautojai piešė, kūrė darbelius, dainavo, deklamavo, giedojo Lietuvos himną, atsakinėjo į istorinius viktorinos klausimus apie karaliaus Mindaugo valdymo laikotarpį.  Diena praėjo smagiai, linksmai ir kūrybiškai. Mokiniai puikiai pasiruošė liepos 6 dienos renginiams mieste.
 
Kategorija : Be kategorijos