Bendruomenės nariai prisijungė prie Jaunimo Linijos organizuojamos akcijos „Žalia šviesa gyvenimui”. Kodėl Žalia šviesa? Nes žalia yra gyvybės ir vilties spalva, ji reiškia gyvenimą bei norą rūpintis savimi ir artimaisiais!  „Jaunimo linija“ kviečia rinktis pilnavertį gyvenimą, kuriame subalansuota psichinė ir fizinė sveikata, kuriame dera visos asmenybės pusės ir jausmai, kuriame tvariai sugyvena darbas ir laisvalaikis bei visuomet atsiranda vietos ir laiko emociniam raštingumui.

Ta proga mokyklos logotipas socialiniuose tinkluose nusidažė žalia spalva, mokyklos bendruomenės nariai rengėsi žaliai, o per ilgąją pertrauką mokytojai vaišinosi sveikuolišku žalios spalvos vaisių kokteiliu. Žaliai apsirengę mokyklos nariai dalyvavo loterijoje ir galėjo laimėti žaliąsias karaliaus, karalienės, rikio, žirgo, bokšto nominacijas ir gauti simbolinę dovanėlę, kviečiančią pasikalbėti su draugu prie arbatos puodelio. Mokykloje visą mėnesį bus kalbama apie psichinę sveikatą bei emocinį raštingumą.

Dėkojame mokyklos psichologėms Justai ir Viktorijai bei visiems prisidėjusiems!

Kategorija : Be kategorijos