Šiandien Dzūkijos mokyklos kiemelyje nuskambėjo tradicinis ,,Poezijos pavasarėlis“. Į jį susirinko poetinio žodžio mėgėjai- tie, kurie patys rašo ar dar tik nedrąsiai bando rašyti, kurie skaito poeziją ir tie, kurie dainuoja dainas, sukurtas pagal poetų tekstus. Renginyje skambėjo mokytojos R. Vaickelionytės -Zenevičienės paruoštų mokinių Belos ir Adrijos atliekamos dainos ,,Raudoni vakarai“, ,,Žemei“ ir ,,Gal pavargai“. Šeštos klasės mokinys Julius poezijos skaitymus pagyvino trimito melodija. Penktų, šeštų ir aštuntų klasių mokiniai skaitė savo parašytus eilėraščius. Jų temos buvo įvairios- meilė tėvynei, mokytojui, pirmieji bundantys jausmai. Kiekvienas jaunasis poetas buvo apdovanotas pačių rankomis išleista knygele, kurioje puikavosi visų jaunųjų poetų eilės. Tokių knygelių išleidimas- sena šio renginio tradicija.

Muzikos, poetinio žodžio dermė suvienijo visus trumpai atokvėpio valandėlei. Dėkojame literatų klubo ,, Tėkmė “ svečiams- poetėms R.Rasimienei, J. Žukaitienei, S. Kavaliauskienei, L. Zabalujevai ir V. Pocienei. Jos renginio pabaigoje skaitė ir savo, ir garsių poetų parašytus eilėraščius, juos atliko pritariant gitara.

Šiais metais „Poezijos pavasarėlis“ jau dešimtas. Smagu, kad turime tokią tradiciją.