Vaikų ir paauglių vasaros stovyklos

Art Excel vasaros stovyklos 8-13 m. vaikams
Šioje stovykloje vaikai įgauna pasitikėjimo savimi bei bendravimo įgūdžių, mokosi susitelkti, gerinti savijautą, tampa atviresni, atsakingesni ir džiaugsmingesni. Programoje: fiziniai, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimai, konfliktų sprendimai, žinios apie save ir kitus, pasitikėjimo savimi ugdymas, lyderiavimo įgūdžiai, komandinis darbas, įvairūs žaidimai.

Liepos 12-17 d. (Trakų r.)

Liepos 18-22 d. (Darbutų km., Ariogala)

YES! vasaros stovyklos 14-18 m. paaugliams

YES! programos tikslas – tapti stipresniu, ramesniu, išmokti lengvai bendrauti, susigaudyti kritinėse situacijose, išmokti atstatančių kvėpavimo pratimų ir meditacijos.

Liepos 12-17 d. (Trakų r.)

Liepos 19-24 d. (Trakų r.)

Rugpjūčio 16-21 d. (Trakų r.)


Šią vasarą „Vaikų žemė“ pirmą kartą organizuoja stovyklą su nakvyne 5-12 klasių mokiniams.

 Ypatingame Lietuvos kampelyje Zarasų rajone, Antalieptėje įsikūrusiame „Inovatorių slėnyje” susitinka gamta, istorija, kultūra, technologijos ir žmonės. Būtent čia susitikti „Istorijų stovykloje” kviečia ir „Vaikų žemė“ – įvairių praktinių užsiėmimų metu tyrinėsime ir kursime istorijas pačiomis įvairiausiomis formomis ir žanrais su šios srities profesionalais.

Savo žiniomis ir patirtimi apie istorijų kūrimą su stovyklautojais dalinsis „Vaikų žemės” komandos narės – rašytoja Kotryna Zylė, iliustruotoja Greta Alice, aktorė ir edukatorė Sigita Pikturnaitė. Taip pat stovykloje dalyvaus filmų festivalio “Odisėja72“ kūrybinė komanda, kuri pasakos apie kino istorijų kūrimo meną, bei surengs vienos dienos trumpametražio filmo sukūrimo iššūkį.

 „Istorijų stovykla” vyks Liepos 5–11 d. „Inovatorių slėnyje“, Antalieptėje, Zarasų raj.

Daugiau informacijos apie stovyklą ir registracija:

https://vaikuzeme.lt/stovyklos/istoriju-stovykla-12-18-metu-jaunimui/


Specializuota stovykla (prašome supažindinti tėvelius, kurie ieško vaikų  antsvorio problemos sprendimų)