Ketvirtokų šventė Dzūkijos mokykloje

Keturi metai – tam, kad užaugtum, kad kasas nusikirptum, kelnes suplėšytum…Keturi metai – tam, kad išmoktum, kada patylėti, o kada kalbėti.

Birželio 12-oji – Pasaulinė kovos prieš dirbančius vaikus diena

Mieli mokytojai, tėveliai, mokiniai, artėjant vasaros atostogoms ir minint Pasaulinę kovos prieš dirbančius vaikus dieną, birželio 12-ąją, norime priminti pagrindines atsakomybes ir atsakyti į svarbiausius klausimus dėl vaikų ir paauglių darbo. Ką turiu žinoti, norėdamas įsidarbinti? Įsidarbinti galima nuo 14 metų mažiaus, tačiau iki 16 metų būtinas raštiškas vieno iš tėvų (globėjų) sutikimas. Be viso to, reikia pateikti ir med. pažymą, kad vaikas gali dirbti…

Interreg renginys Alytaus Jaunimo parke

Alytaus Jaunimo parke birželio 6 d. skambėjo juokas ir palaikymo šūksniai – Lenkijos Gyžicko Kunigo kardinolo Stefano Višinskio pagrindinės, Alytaus Senamiesčio pradinės ir Dzūkijos mokyklų mokiniai ir mokytojai varžėsi įvairiose sportinėse ir loginio mąstymo rungtyse.

Poezijos pavasarėlis 2022

Žodis – tai didžiulis mūsų turtas.  Juk jais mes išreiškiame įvairiausius jausmus ir nuotaikas. Tai pat savo kultūrą. Žodžius gražiai surimavę ir sudėlioję, galime gauti gražiausią eilėraštį.

Skaityti daugiau
Puiki proga užsisakyti uniformą ar jos dalį (džemperį, marškinėlius, bomberiuką, sarafaną) kitiems mokslo metams jau birželio 9 dieną!

UAB Elva lankysis Dzūkijos mokykloje ir priims užsakymus nuo 15 iki 17 val. Poreikiui esant apsilankymo laikas gali būti pratęstas. Visa informacija apie siūlomus modelius yra čia: https://elva.lt/alytaus-dzukijos-mokykla/