KVIEČIAME MOKYTIS ALYTAUS DZŪKIJOS MOKYKLOJE

Daugiau informacijos apie priėmimą: http://www.dzukijosmokykla.lt/tevams/priemimas-i-mokykla/

Skaityti daugiau
Fotografijų konkursas „DRAUGYSTEI NEREIKIA ŽODŽIŲ“

Alytaus miesto pedagoginė psichologinė tarnyba kovo mėnesį kvietė ugdymo įstaigas palaikyti „Vaikų linijos“ iniciatyvą – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių. Ta proga kvietė mokinius dalyvauti fotografijų konkurse „DRAUGYSTEI NEREIKIA ŽODŽIŲ“. Mokiniai buvo raginami fotografijos pagalba atskleisti draugiškus, grįstus pagarba ir empatija tarpusavio santykius.

Skaityti daugiau
Gamtos mokslų mokymo nuotoliniu būdu ypatumai

Išgirdus žodelį „STEAM“ pirmoji kilusi minti būtų, kad tai tikriausiai kažkoks angliškas žodis, kuris su švietimu neturi nieko bendro. Mokyklos bendruomenė žino kitą  paaiškinimą. STE(A)M – kompleksiškas tikrovės reiškinių pažinimas, pritaikymas ir problemos sprendimas kūrybiškai, aktyviai ir praktika grįstu mokymu. Supaprastinę tai vadiname integruotu gamtos mokslų ir kitų dalykų  mokymu. Šiandien ir mokiniai, ir mokytojai moko  dirba nuotoliniu būdu.

Sveikatinimo iššūkių kelias

Sveikatingumas – tai subalansuotas fizinis aktyvumas, sveikos mitybos ir tinkamo poilsio įgūdžių lavinimas, taip pat – savo minčių ir emocijų pažinimas, mokymasis palaikyti darnius santykius su aplinkiniais. Gyvenant technologijų amžiuje, ypač svarbu ugdyti vaikų sveikos gyvensenos įpročius, nes dėl sumažėjusio žmonių aktyvumo prastėja ir jų sveikata. Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos įgyvendinimo sistemiškumas mūsų mokykloje vykdomas nuosekliai įvairių renginių, akcijų, integruotų pamokų ar kitų veiklų…

KVIEČIAME Į PASKAITĄ!

2020-04-20 d. 15.00 val. Alytaus Dzūkijos  mokykloje vyks neuromokslininkės  Dr. Urtės Nėniškytės nuotolinė paskaita mokyklos bendruomenei „BESIMOKANČIOS SMEGENYS“.

Balandžio 2 d. – Pasaulinė autizmo supratimo diena

Vaikai, turintys autizmo spektro sutrikimų (ASS), visuomenės akimis, dažnai elgiasi kažkaip kitaip. Tačiau taip gali atrodyti, tik tol, kol nepažįsti žmogaus asmeniškai. Labai svarbu yra, kad aplinkiniai norėtų suprasti, kaip vaikas jaučiasi, kuo jis gyvena.