KVIEČIAME MOKYTIS ALYTAUS DZŪKIJOS MOKYKLOJE

Daugiau informacijos apie priėmimą: http://www.dzukijosmokykla.lt/tevams/priemimas-i-mokykla/

Skaityti daugiau
Virtualus  programos  Erasmus+ šalių partnerių susitikimas

Virtualus programos Erasmus+ šalių partnerių susitikimas

Trečius metus mokykloje vykdomas programos Erasmus+ projektas “Aktyviai mokomės rusų kalbos“, skirtas 7-8 klasių mokinių antros užsienio kalbos įgūdžių tobulinimui. Šalys partnerės: Čekija, Latvija, Lenkija ir Lietuva. Pandemijai sujaukus planus paskutinis šalių partnerių susitikimas, kuris turėjo vykti Latvijoje Saldus mieste, įvyko virtualiu būdu. Tačiau nuotolis nesutrukdė draugystei bei kūrybiškumui skleistis, daug sužinoti bei prasmingai praleisti laiką. Mokiniai  pristatė savo šalis ir pristatė patys, dalyvavo virtualiose…

Skaityti daugiau
BAIGIAMAS  MODERNIŲ IR SAUGIŲ ERDVIŲ KŪRIMO DZŪKIJOS MOKYKLOJE, ALYTUJE PROJEKTO  ĮGYVENDINIMAS

Š. m. birželio 30 d. baigiamas  įgyvendinti modernių ir saugių erdvių kūrimo Dzūkijos mokykloje, Alytuje projektas, finansuotas ES fondų investicijų veiksmų programos 09.1.3-CPVA-R-724 priemonės „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas“ ir savivaldybės biudžeto lėšomis.

Skaityti daugiau
Ar įmanoma pažadinti mokinio atsakomybę už savo mokymąsi?

Šiandien mokymosi motyvacijos trūkumas tapo akivaizdus, o pasikeitęs ir paspartėjęs gyvenimo ritmas reikalauja, kad XXI amžiaus mokinys būtų inovatyvus, kūrybiškas, bendraujantis ir bendradarbiaujantis, gebantis kritiškai mąstyti ir spręsti realiai iškilusias problemas.  Kaip šiuos gebėjimus ugdyti, kaip padėti mokiniui susigrąžinti norą mokytis?

„Poezijos pavasaris 2021“ mokyklos lauko klasėje

Nuskambėjo tradicinis mokyklos „Poezijos pavasaris 2021“. Išleista aštuntoji mokinių poezijos knygelė. Nemažas vaikų būrys susirinko mokyklos lauko klasėje. Visus juos subūrė noras bendrauti ir pasidalinti savo kūrybos vaisiais. Buvo deklamuojamos sukurtos 5-8 klasių mokinių eilės, savo eiles skaitė mokyklos mokytojai ir Alytaus miesto poetai.