Judumo savaitė Dzūkijos mokykloje

Judumo savaitė Dzūkijos mokykloje

Kaip ir kas metai, taip ir šiemet mūsų mokyklos mokiniai rugsėjo 18- 22 dienomis aktyviai įsitraukė į Europos judumo savaitės veiklas. Mokiniai buvo raginami į mokyklą atvykti dviračiu ar paspirtuku. Tokių mokinių tikrai buvo nemažai, nes prie mokyklos esančioje stoginėje šių transporto priemonių buvo tikrai daug. Apskritai nemažai mokinių, ypač vyresnių klasių, į mokyklą atvyksta dviračiu ar paspirtuku nuo rugsėjo pirmų dienų, nes ir orai…

Skaityti daugiau
Nauja mokslo metų pradžia Dzūkijos mokykloje

Nauja mokslo metų pradžia Dzūkijos mokykloje

Jau prasidėjo nauji mokslo metai – mokykla klega, skamba, aidi. Skubame nuveikti mokslo metų pradžios darbus – mokytojai skuba pildyti dokumentus, pasiruošti planus, numatyti darbo tikslus, mokiniai dėliojasi vadovėlius, mąsto apie naujus mokymosi iššūkius, atlieka pirmąsias užduotis pačiose pirmose naujų mokslo metų pamokose.

Skaityti daugiau
Naujus mokslo metus pasitinkame  atsinaujinę

Naujus mokslo metus pasitinkame atsinaujinę

Šių metų Rugsėjo pirmąją Dzūkijos mokykla pasitinka atsinaujinusi. Renovuotas mokyklos aikštynas, sporto salė laukia mokinių tiek pamokų metu, tiek būrelių užsiėmimuose. Atnaujinti mokyklos koridoriai, įrengta jauki erdvė prie technologijų kabineto džiugins mokinius pertraukų metu, suteiks didesnę galimybę pasirinkti, kur ir kaip praleisti pertraukos laiką su draugais. Mokykla laukia savo mokinių!   Su Rugsėjo pirmąja visus visus!

Skaityti daugiau
Dieninė vasaros stovykla Dzūkijos mokykloje liepos 3-21 d.

Dieninė vasaros stovykla Dzūkijos mokykloje liepos 3-21 d.

Nuo liepos 3 dienos Alytaus Dzūkijos mokykloje prasidėjo Alytaus miesto savivaldybės finansuojama dieninė vasaros stovykla socialiai remtiniems mokiniams, kuri vyks iki liepos 21 dienos. Pirmą dieną vaikai susipažino, visi kartu pašoko, žaidė žaidimus, išsakė savo lūkesčius, emocijas. Kitomis dienomis stovyklautojų laukia smagios išvykos, ekskursijos, šokiai, žaidimai, sportinės veiklos tiek mokyklos erdvėse, tiek už mokyklos ribų. Linkime visiems stovyklautojams smagaus laiko, susidraugauti, būti aktyviems, kūrybiškiems ir pasisemti…

Skaityti daugiau
Fizinis aktyvumas

Fizinis aktyvumas

Fizinis aktyvumas – būtinas sveikos gyvensenos veiksnys. Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad 10 proc. žmogaus sveikatos lemia jos priežiūra, po 20 proc. paveldimumas ir aplinka, o 50 proc. – gyvenimo būdas. Reguliarus fizinis aktyvumas svarbus ne tik kūno svoriui, bet ir bendrai organizmo būklei.

Skaityti daugiau