Alytaus Dzūkijos mokyklos direktorės 2021 metų veiklos ataskaita

Alytaus Dzūkijos mokyklos direktorės 2021 metų veiklos ataskaita Iki sausio 30 dienos mokyklos bendruomenė gali susipažinti su šia ataskaita ir  siųsti mokyklos tarybos pirmininkei Laimai Miliauskienei dėl veiklos vertinimo. Mokyklos taryba per 15 dienų nuo Ataskaitos pateikimo, įvertinusi Ataskaitą ir mokyklos bendruomenės narių siūlymus, priima sprendimą dėl mokyklos vadovo metų veiklos įvertinimo ir pateikia jį valstybinės mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinančiai institucijai (dalyvių susirinkimui) ar jos (jo)…

ALYTAUS DZŪKIJOS MOKYKLOS 2021 METAI – POKYČIAI IR IŠŠŪKIAI

Pasibaigus metams įprasta pažvelgti atgal, įvertinti  rezultatus, pastebėti, kaip mes paaugome, tobulėjome, pergalvoti, ką  turime  keisti, daryti kitaip. Alytaus Dzūkijos mokyklai 2021-ieji metai buvo mokymosi ir atsinaujinimo metai. Padėti pagrindai ateinantiems keleriems metams, kviečiantys mokinius, mokytojus „švęsti pamoką“. Apie tai noriu ir pasidalinti su jumis.

Skaityti daugiau

SVEIKINAME RESPUBLIKINIO KONKURSO „ŽIEMOS FANTAZIJA 2021“ NUGALĖTOJĄ VIKTORIJĄ` NARVIČIŪTĘ 7C KL. MOKINĘ!!!

Skaityti daugiau
„Aktyviame kūne – aktyvus protas. Kaip fiziniam aktyvumui padeda informacinės technologijos?“

Ar gali padėti informacinės technologijos skatinti fizinį aktyvumą? Gana įdomus klausimas. Reikia tik kūrybiškai pagalvoti ir praktiškai įgyvendinti įvairias idėjas.

Skaityti daugiau
Dailyraščio konkursas ,,Ateina dieviška žiema“

Žiūrėki: sninga, sninga, sninga. Žiūrėki: baltas sodas minga. H. Radauskas     Kartu su gruodžio pirmosiomis dienomis į mūsų kiemus atėjo dieviška žiema. Kai kuriuos kviesdama į mokyklos kiemą, o kai kuriuos – į Alytaus Dzūkijos mokyklos muziejų, kuriame vyko dailyraščio konkursas ,,Ateina dieviška žiema“ .