Š. m. sausio 24 d. 7 specialiosios klasės bendruomenė lankėsi Alytaus priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Išvyką organizavome paminėdami Tarptautinę edukacijos dieną.

Pareigūnai pakvietė apžiūrėti garažus, kuriuose parengtyje stovi gelbėtojų automobiliai, apranga. Visi stebėjomės ugniagesių technika, darbo įrankių gausa. Galėjome pasėdėti gaisrinėje mašinoje, pasimatuoti gelbėtojo drabužiais, pasisvečiavome pareigūnų mokymosi klasėje, sporto salėje. Pasitikrinome savo žinias ir daug naujo sužinojome apie gaisrininkų darbo specifiką, įsimintinus ekstremalius įvykius, apie reikalavimus ir galimybę įgyti gelbėtojo profesiją.

Puikios nuotaikos atsisveikinę su gaisrininkais, aplankėme Alytaus jaunimo centro dailės mokytojų parodą „5X“. Gėrėjomės puikiais darbais, stebėjomės autorių išmone, rinkome kiekvieno skoniui šauniausią kūrinį. Gera mokytis, tobulėti, bendrauti naujose edukacinėse erdvėse, atrasti sau naudingą patyrimą.

Mokytoja Renata Danevičienė