Dėkojame mūsų mokyklos rėmėjams

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią 2021-aisiais metais suteikėte Alytaus Dzūkijos mokyklai, pervesdami 1,2% pajamų mokesčio sumos, galimos skirti paramai pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą. 2021 metais mokyklai buvo pervesta 1910,39 Eur. paramos. Likutis 2019 metų ir 2020 metų buvo 6238,41 Eur. Sukaupta paramos suma 2021 metų pradžioje – 8148,80 Eur.

Už surinktas paramos lėšas, vykdant mokyklos renovaciją, lėšos buvo panaudotos suderinus su paramos paskirstymo komisija įsigyti įvairioms priemonėms mokyklos jaukioms erdvėms sukurti (lentynos, pufai, žaliuzės, priemonės muzikos, treniruoklių salei, bibliotekai). Iš viso panaudota 6795,67 Eur. 2021 metų lėšų likutis 1353,13 . Numatoma ateityje surinktas lėšas panaudoti edukacinėms mokinių išvykoms, mokyklos erdvių ir interjero turtinimui, darbuotojų kvalifikaciniams bei edukaciniams renginiams bei kitiems poreikiams.

Šiais metais Jūs taip pat galite paremti mokyklą pervesdami 1,2% pajamų mokesčio iki šių metų gegužės 2 d., naudodamiesi Elektroninio deklaravimo sistema (EDS). Paramos gavėjo identifikacinis kodas(numeris) – 191055527.
      Visi Jūsų skirti mokyklai pinigai bus panaudoti vaikų poreikiams tenkinti. Planuojame surinktas lėšas panaudoti mokinių edukacinėms išvykoms bei mokyklos edukacinių erdvių tobulinimui.

Iš anksto dėkojame už paramą