Vasario 21 d. dvidešimt penki Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos 1-6 klasių mokiniai smagiai leido laika Kaune, edukaciniame pramogų centre „CurioCity“. Visi norintieji išbandė skrydį erdvėlaiviu į kosmosą, priėmė greitosios medicininės pagalbos iššūkius, padirbėjo stomotologais, ugniagesiais, paplušėjo statybų aikštelėje, narpliojo detektyvines situacijas, pabuvojo radijo įrašų didžėjais.  Patyrė daugybę nuotykių, išbandymų, sužinojo daug naujos informacijos apie elektros gamybą, magnetinius laukus, savo organizmo sandarą, funkcijas, o žinias įtvirtino atlikdami visiems skirtas užduotis, kuomet atsakymų reikėjo ieškoti po visą patyrimų kupiną miestą smalsiems vaikams.

Prisižaidę, prisipramogavę, išvargę pasivaišinome picomis greta esančiojepicerijoje, papramogavome kitose prekybos centro erdvėse. Ekskursijos vadovės labai džiaugiasi ir didžiuojasi visos kelionės metu puikią nuotaiką ir šypsenas dalijusiais mokiniais, dėkoja tėveliams ir vaikams už nepriekaištingą elgesį, gražias emocijas, draugiškumą.

Tariame nuoširdų AČIŪ už puikias  pramogas visiems pirkusiems Kalėdinės mokyklos mugės metu bei mokyklos direktorei.