Gegužės 7-14 dienomis Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje vyko Erasmus +K2 projekto “Teatro praktikos bendradarbiavimui ir naujovėms diegti paneigiant išankstines nuostatas” dalyvių susitikimas.

Į mūsų mokyklą atvyko 40 mokinių nuo 9 iki 17 metų amžiaus ir 13 mokytojų iš Prancūzijos ir Rumunijos.

Smagiai ir kūrybingai leidome laiką. Pirmąją dieną mokiniai pristatė savo šalis, rodė trumpas linksmas inscenizacijas, lėlių teatro spektakliukus. Pertraukos metu degustavome tradicinius šalių patiekalus.

Gegužės 9 dieną dalyvavome pilietinėje akcijoje “Mes senamiestiečiai – Europos piliečiai”, kuri vyko Alytaus miesto parke. Miesto teatre aktoriai pravedė edukacinius užsiėmimus ‘Garso ir šviesos magija”, “Grimo paslaptys”, o mažieji projekto dalyviai lėlių kambaryje gamino lėles.

Kitomis dienomis su svečiais lankėmės Vilniuje, Trakuose, Druskininkuose, smagiai praleidome laiką Tarzanijos  nuotykių parke.

Paskutinę projekto dieną mokykloje vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu mokiniai tapė paveikslus tema “Draugystė”, gamino trijų šalių lėles, kūrė kompiuterinius 3D vaizdus.

Atsisveikinimo vakarą linksmai šokome ir dainavome su folklorinio ansamblio “Tarškutis” muzikantais ir šokėjais.

Nekantriai laukiame kito projekto dalyvių susitikimo Rumunijoje.

Projekto koordinatorė D. Pumputienė