Spalio 25 d. renginys perkeliamas į lapkričio 14 d.

Kviečiame visus visus – buvusius ir esamus mokinius, mokytojus bei mokinių tėvus – švęsti mokyklos 100-metį!

• Lapkričio 14 d. 13.00 val. šv. Mišios Angelų sargų bažnyčioje.
  • 15.00 val. iškilmingas minėjimas Alytaus miesto teatro didžioje salėje. Registracija į renginį ( rastine@dzukijosmokykla.lt; tel. 8-315-75618).

Daugiau  informacijos mokyklos svetainėje   el. paštu vilija.sušinskiene@dzukijosmokykla.lt , tel. (8 315) 75601.

……..Labai dėkingas už Jūsų dėmesį ir širdingą rūpestį, kad būtų įamžintas šis iškilus jubiliejus ir šioje mokykloje mokęsi mokiniai. Dėkui  už  nuveiktą milžinišką darbą, kad įvyktų ši nuostabi ir reikšminga šventė. Dėkui, kad Jūs esate. Dėkui visam nuostabiam kolektyvui už  aukštai iškeltą pedagogo kartelę, už širdies šilumą, kurią dalinate savo mokiniams, už dvasingumą, už meilę žmogui, už meilę ir gerumą silpnesniam.
Stengsimės dalyvauti abiejose Mokyklos šimtmečio paminėjimo renginių dienose.

Su nuoširdžiausiais  linkėjimais,
Dr. Stasys Stačiokas
Lietuvos aukščiausiojo teismo  buvęs teisėjas