Alytaus Dzūkijos mokykla, kaip ir kiekvienais metais, dalyvauja respublikinėje iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes“. Šios veiklos tikslas – ne tik suteikti progą mokiniams ,,pasimatuoti“ tėvų, senelių, artimųjų profesijas, bet ir įtraukti tėvus į ugdymo procesą.

Net ir karantino metu profesinio orientavimo renginiai nesustojo, aišku, kad pasikeitė tik pristatymo pobūdis.

Kadangi nebuvo galima būriuotis ir vykti į numatytas profesines ekskursijas, šiais metais viskas vyko paprasčiau, bet ne prasčiau. Mokiniai buvo kviečiami nusifotografuoti su pasirinktai profesijai būdingais darbiniais rūbais, to darbo atributais, jeigu yra galimybė, ir darbinėje aplinkoje.

Kviečiame susipažinti su pažintinės kultūrinės dienos, skirtos visuomeninei atvirų durų dienai tėvų darbovietėse, fotomontažu.

Profesijos patarėja Silva Oškelienė

Kategorija : Be kategorijos