Alytaus Dzūkijos mokykloje lankėsi Lietuvos aukščiausios rankinio lygos lyderiai Alytaus „Varsos-Stronglaso“ komandos rankininkai. Jų sporto salėje su mokiniais laukė mūsų mokyklos fizinio ugdymo mokytojas Tadas Stankevičius, taip pat žaidžiantis minėtoje komandoje, su ja tapęs ir Lietuvos čempionu.

Rankinis – mokinių pamėgtą kvadrato žaidimą primenantis sportas, tik jame reikia mokėti keletą papildomų dalykų: varytis ir perimti kamuolį bei juo pataikyti ne į žmogų, o į vartus. Šių pratimų mokytojas Tadas ir jo kolegos iš „Varsos-Stronglaso“ pamokė penktų klasių mokinius, tarp kurių jau yra su rankinio abėcėle susipažinusių, treniruotes Dzūkijos mokyklos ar kitose miesto sporto salėse lankančių.