Ant šerkšno žiedų –
sparneliai balti.
Šį rytą mieste
stogai apsnigti.

               J. Vaičiūnaitė

,,Į stiklinę gruodžio upę.“ pamažu snaigės tupia…Ir pirma žiemos diena dailyraščio konkursu ,,Sniego drugiai“ buvo papuošta.

Dailyraščio konkurse dalyvavo trisdešimt 2-8 klasės mokinių. Gausus būrys rinkosi jaukioje bibliotekos erdvėje, kur ir raitė pamažu raideles, atrodo, jau puikiai pažįstamas, bet tąkart sunkias.

Dailyraščio konkurso tekstus, reikalavimus, sakralinę drugelio simboliką pristatė 7a klasės mokinės Liepa Jaramakaitė ,Gabija Kudžmaitytė ir Gabija Zienkaitė.  Mažesnieji, 2-4 klasės mokiniai, rašė Violetos Palčinskaitės eilėraštį ,,Sniego plaštakės“, o 5-8 klasės mokiniai –Juditos Vaičiūnaitės ,,Sniego drugiai“. Dailyraščio reikalavimus geriausiai pavyko išlaikyti šiems mokiniams: 2-4 kl. : 4 b klasės mokinėms Žydrūnei Mizgirdaitei (1 vieta), Kėjai Rinkevičiūtei (2 vieta) ,2a  klasės mokinei Emilijai Poteliūnaitei (3 vieta),5-8 kl.: 8b klasės mokinėms Viktorijai Ruminaitei (1 vieta), Godai Juškauskaitei (2 vieta), 6a klasės mokiniui Emiliui Kaleinikui (3 vieta). Kaip kasmet, mokinių mintims atpalaiduoti pateikiama ir kūrybinė užduotis. Šiemet kūrybinę dalį sudarė drugelio karpiniai ir mokinių šventiniai palinkėjimai mokyklai.

Konkursas kaip sniego drugiai, kurie skraido akimirką ore, o paskui ,,ištirpsta delne“. Dėkojame visiems dalyvavusiems, dėkojame mokinių mokytojams, kurie paskatino mokinius ateiti į šį konkursą. Gražiausių darbų parodą ir sniego drugius su šventiniais palinkėjimais kviečiame aplankyti mokyklos bibliotekoje.

Konkurso organizatorės: Sonata Vosylienė, pradinių klasių mokytoja, Inga Diškevičienė, mokyklos bibliotekininkė, Renata Dudzinskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja.