Visada smagu mokykloje sulaukti svečių. Svečių, kurie nori mūsų vaikus sudominti sportu, sveika mityba, teisingu požiūriu. Kaip tik tokio svečio sulaukėme gegužės 3 dieną. Šią dieną mokykloje lankėsi fitneso čempionas, MB įmonės „Sporto Kopa“ vadovas ir Matas Gailevičius.

Matas su kolega važinėja po Lietuvos mokyklas ir garsiai sako „Sportui taip – narkotikams ne“. Valandą trukusiame susitikime su mokyklos mokiniais Matas dalinosi savo gyvenimiška patirtimi, klausė ir aptarė su mokiniais, kodėl kiekvienam turėtų rūpėti sportas, sveikas maistas. Daug dėmesio skyrė žalingų įpročių prevencijai. Svarbiausia Mato žinutė mokiniams paskaitos metu – išmokti prisiimti atsakomybę už save: pripažinti tikrovę ją priimant ir rasti sprendimą, padedantį įgyvendinti tikslus. O tikslų pasiekti galima tik laikantis DISCIPLINOS.

Dėkojame Matui už rūpestį jaunąja karta ir linkime didelės sėkmės.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Erika Rusonienė